O FIRMIE

O FIRMIE

Firma Usługi komputerowe. Piotr Górecki powstała w roku 1998, natomiast już 2 lata później zyskała status płatnika VAT. Nasza wieloletnia działalność zaowocowała licznymi kontaktami w branży oraz dostępem do niższych cen sprzętów u wielu dostawców.

Na przestrzeni lat sprzęt komputerowy bardzo się zmienił. Wraz z tymi zmianami, ewoluowała również nasza firma: w latach 90. królowały procesory 286 XT oraz 286 AT. Następnie na rynku pojawiła się seria 386. Wielkim wydarzeniem było zamówienie procesora 486 DX 50 i 16 MB pamięci RAM – do teraz pamiętamy, jak zachwycaliśmy się jego prędkością i wyglądem.
Rozwój branży z biegiem czasu przyspieszał, a my cały czas dotrzymywaliśmy mu kroku, podnosząc kompetencje zawodowe i skupiając się na potrzebach klientów.

Dzisiaj specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisie i naprawie sprzętu komputerowego, w tym: komputerów, laptopów czy monitorów LCD. Pracujemy w głównej mierze w terenie, ponieważ dojeżdżamy do naszych klientów, na miejscu im doradzając i naprawiając uszkodzone urządzenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów biznesowych poszerzyliśmy ofertę o sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych firmy COMP S.A. (dawniej Novitus)

Stawiamy na bezpośredni kontakt i rozmowę, ponieważ uważamy, że tylko w ten sposób można w pełni poznać potrzeby, a następnie na nie odpowiedzieć. Dlatego zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia punktu: na telefon

Przed przyjazdem proszę zadzwonić – zapytać czy jestem

W pozostałych godzinach jesteśmy dostępni w terenie.