Monitory

Szukasz nowego monitora LCD? Zapraszamy do kontaktu.

Nasza firma świadczy usługi komputerowe od roku 1998 – sprzęt dostępny na rynku zmieniał się więc właściwie na naszych oczach, a my rozwijaliśmy swoje umiejętności razem z następującymi na rynku zmianami. Jako specjaliści posiadamy duże doświadczenie w kwestii doboru sprzętu, a także jego działania. Dlatego do naszej oferty wybieramy tylko najwyższej klasy, sprawdzone urządzenia. Dostępne u nas monitory LCD można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach, które zaczynają się już od 289 zł.

Dzięki licznym kontaktom w branży, zdobytym podczas wieloletniej działalności na rynku, mamy dostęp do najniższych cen, ponieważ sprzęt zamawiamy bezpośrednio u dostawców hurtowych.

Oprócz monitorów LCD w swojej ofercie posiadamy także:

  • komputery PC,
  • laptopy,
  • kasy i drukarki fiskalne.

Specjalizujmy się również w serwisowaniu sprzętu komputerowego.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby naszych klientów, dlatego w głównej mierze przygotowujemy oferty indywidualne, zamawiając sprzęt dopiero po otrzymaniu zamówienia od klienta. Dzięki temu podczas bezpośredniego kontaktu z zamawiającym możemy doradzić mu, jaki komputer czy monitor będzie dla niego najbardziej optymalnym rozwiązaniem.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Cenimy sobie możliwość bezpośredniej rozmowy. Wierzymy, że tylko w ten sposób można w pełni sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy bardzo elastyczni i doradzamy na każdym etapie realizacji zamówienia.

Szukasz nowego monitora LCD? A może innego sprzętu komputerowego? Twój komputer nie działa tak, jak powinien? Dzwoń do nas, a postaramy się szybko i sprawnie rozwiązać te problemy.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia: na telefon

Przed przyjazdem proszę zadzwonić – zapytać czy jestem

 

W pozostałych godzinach jesteśmy dostępni w terenie.