Laptopy

Zastanawiasz się nad zakupem nowego laptopa? W naszej ofercie znajdziesz bardzo ciekawe propozycje:

  • laptopy nowe, sprowadzane bezpośrednio z fabryki,
  • laptopy nowe, powystawowe,
  • laptopy poleasingowe, odnowione przez producenta,

Nowe laptopy

Dzięki wieloletniej współpracy z hurtowniami w naszej ofercie znajdują się markowe laptopy (m.in. Dell) w bardzo atrakcyjnych cenach – sprowadzamy je bezpośrednio z fabryk, dlatego ich ceny są zdecydowanie niższe niż modeli dostępnych w sklepach. Jeśli nie masz jeszcze wybranego modelu komputera, jako specjaliści służymy poradą. Preferujemy kontakt telefoniczny. Podczas rozmowy rozpoznajemy bowiem autentyczne potrzeby naszych klientów i jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Laptopy powystawowe

Sprzęt powystawowy jest w pełni sprawny, nowy, a przede wszystkim w bardzo atrakcyjnej cenie – co więcej nikt go wcześniej nie użytkował. Musimy jednak dodać, że laptopy powystawowe nie zawsze posiadają oryginalne opakowania, mogą również zawierać drobne skazy obudowy, dlatego może się wydawać, że były wcześniej użytkowane, co nie jest prawdą. Sprzęt działa bez zarzutów, warto więc pomyśleć o tego typu zakupie – to inwestycja, która się opłaca.

 

Laptopy poleasingowe

W swojej ofercie posiadamy laptopy poleasingowe, używane, jednak odnowione przez producentów. Taki sprzęt charakteryzuje się bardzo atrakcyjną ceną. Warto podkreślić, że dzięki możliwości zakupu sprzętu używanego, jednak sprawdzonego przez producenta, a w razie jakichkolwiek uszkodzeń – naprawionego, można kupić model laptopa, o którym wcześniej nawet się nie myślało – o lepszych parametrach, a przy tym w przystępnej cenie.

Potrzebujesz nowego laptopa? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami. Przedstawimy aktualną ofertę, a także możemy posłużyć profesjonalną poradą.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia: na telefon

Przed przyjazdem proszę zadzwonić – zapytać czy jestem

W pozostałych godzinach jesteśmy dostępni w terenie.