Komputery PC

Zastanawiasz się nad zakupem nowego komputera? W naszej ofercie znajdziesz bardzo ciekawe propozycje:

  • komputery nowe, sprowadzane bezpośrednio z fabryki,
  • komputery nowe, powystawowe,
  • komputery poleasingowe, odnowione przez producenta,
  • zestawy komputerowe (tzw. składaki).

Komputery

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku i licznym kontaktom w branży posiadamy dostęp do sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach: wprost od dostawców hurtowych. Oznacza to, że naszym klientom możemy zaoferować nowe komputery w cenach niższych niż te, które są powszechnie oferowane w sklepach.

Komputery powystawowe

Sprzedajemy komputery powystawowe: są to najczęściej przecenione modele sprzed pół roku. To nowe produkty, ale ze względu na fakt, że znajdowały się na sklepowych wystawach, ich cena jest niższa niż sprzętu zapakowanego fabrycznie. Co ważne, komputery powystawowe charakteryzują się wysoką jakością, a fakt, że można je kupić w niższej cenie, wpływa na to, że nasi klienci mogą wybrać wyżej cenione modele.

 

Komputery poleasingowe

W naszej ofercie znajdują się odnowione przez producentów komputery poleasingowe o różnych parametrach (w tym komputery marki Dell). Tego typu sprzęt charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo atrakcyjną ceną. Idealnie nadaje się zarówno do wykorzystania w domu, jak i w biurze. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy profesjonalną poradą: możemy doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, a także pomóc w optymalizacji danego sprzętu.

Zestawy komputerowe

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w sprzedaży komputerów, ale również w ich serwisie. Jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, dzięki czemu mogliśmy poszerzyć naszą ofertę o zestawy komputerowe, które tworzymy w oparciu o indywidualnie ustalane specyfikacje z klientami.

Potrzebujesz nowego komputera PC? Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, a następnie do kontaktu. Służymy profesjonalną poradą.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia: na telefon

Przed przyjazdem proszę zadzwonić – zapytać czy jestem

W pozostałych godzinach jesteśmy dostępni w terenie.