Kasy fiskalne

Kasa fiskalna nie działa prawidłowo? Nasza firma nie tylko sprzedaje, ale również specjalizuje się w serwisie urządzeń fiskalnych marki Comp S.A.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług komputerowych oraz realizacja zamówień zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, pozwoliły nam zrozumieć, jak ważne są również rozwiązania technologiczne wspomagające handel, usługi i logistykę. Myśląc o klientach biznesowych, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Obecnie zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i serwisem wszystkich urządzeń firmy Comp S.A., w tym kas i drukarek fiskalnych.

Produkty Comp S.A. są najczęściej wybieranym sprzętem fiskalnym w Polsce, dystrybuowanym również zagranicą. Idealnie sprawdza się on zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Właśnie ze względu na ich uniwersalność postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę sprzedażową o kasy i drukarki fiskalne Comp S.A.

Jako że od lat współpracujemy z firmą Comp S.A (dawniej Novitus), możemy śmiało napisać, że wyspecjalizowaliśmy się w kwestii serwisu produkowanych przez nich urządzeń fiskalnych.

Jak działamy?

Preferujemy telefoniczny kontakt z klientem, ponieważ w głównej mierze tworzymy spersonalizowane oferty. Cenimy możliwość bezpośredniej komunikacji z klientem, sądzimy bowiem, że tylko w ten sposób jest szansa pełnego dopasowania zamówienia do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Co więcej, oprócz przyjęcia zamówienia mamy również szansę lepiej się poznać, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – udzielić profesjonalnej porady.

Szukasz urządzenia fiskalnego, które sprosta twoim oczekiwaniom, a jednocześnie będzie miało atrakcyjną cenę? Chcesz zamówić je wraz z możliwością późniejszego serwisu? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia: na telefon

Przed przyjazdem proszę zadzwonić – zapytać czy jestem

W pozostałych godzinach jesteśmy dostępni w terenie.

Najtańsza z najlepszych kasa fiskalna MAŁA ONLINE

CENA fabryczna 1450 zł netto* przy większej ilości zamówień możliwa do negocjacji.

dane techniczne:

https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/mala-online.html

Już w sprzedaży nowa kasa Novitus ONE online

Cena 1790 zł netto* przy większej ilości zamówień możliwa do negocjacji.

Więcej o kasie:

https://www.novitus.pl/pl/produkty/systemy-fiskalne/one.html

Już jest nowa ustawa o kasach fiskalnych online.

Od 1 maja 2019 roku podatnicy mogą już kupować kasy online. Zostało uruchomione Centralne Repozytorium Kas, z którym będą się łączyć kasy.

Nowi podatnicy kupujący kasy online mogą starać się o zwrot części kwot wydanych na zakup kas (90% wartości ceny, nie więcej niż 700 zł). Nie dotyczy to zakupu kas z kopią papierową lub elektroniczną.

O taki zwrot mogą wystąpić podatnicy, którzy na mocy Art. 145b.1. w/w Ustawy są zobowiązani do wymiany urządzeń fiskalnych na online.

Są to:

-świadczący usługi naprawy pojazdów silnikowych oraz motorowerów, w tym naprawy opon, ich zakładania, bieżnikowania i regenerowania, oraz w zakresie wymiany opon lub kół dla pojazdów silnikowych oraz motorowerów,

-sprzedający benzynę silnikową, olej napędowy, gaz przeznaczony do napędu silników spalinowych,

-świadczący usługi związane z wyżywieniem wyłącznie świadczonym przez stacjonarne placówki gastronomiczne, w tym również sezonowo,

-usługi w zakresie krótkotrwałego zakwaterowania,

-sprzedaż węgla, brykietu i podobnych paliw stałych wytwarzanych z węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych,

-świadczący usługi: fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, budowlane, w zakresie opieki medycznej świadczone przez lekarzy i lekarzy dentystów, prawnicze, związane z działalnością obiektów służących poprawie kondycji fizycznej – wyłącznie w zakresie wstępu.

Art. 143b Ustawy określa, od jakich dat sprzedaż oraz powyższe usługi będą zobowiązane do używania tylko kas online.

Podatnicy z powyższych grup mogą już kupować kasy online i starać się o odliczenie za zakupione kasy. Ustawa w Art. 145b.3 określa tylko „termin końcowy”, do którego zakupione kasy przez tych podatników będą podlegały odliczeniu.

Odliczenia nie otrzymają podatnicy niewymienieni w Ustawie, którzy z własnej woli wymienią kasy na online.
Np. w przypadku zapełnienia pamięci fiskalnej w starej kasie, a muszą kupić nową kasę, ponieważ od 1 maja 2019 roku producenci nie mogą wymieniać pamięci fiskalnych w kasach z kopia papierową – zabrania tego Art. 145a.5 Ustawy.
Zakaz ten obowiązuje w każdym przypadku, czy to zapełnienia czy też uszkodzenia pamięci fiskalnej.

Pozostałe zmiany, które wprowadza Ustawa

Dostosowanie kolejności stawek VAT:

– nowe kasy od 1 maja 2019

– wszyscy pozostali użytkownicy kas do 31 lipca 2019r

A=23%

B=8%

C=5%

D=0%

E=ZW

FiG = tzw. zero techniczne

Ponadto podatnicy, którzy nie poddadzą kasy obowiązkowemu przeglądowi będą ukarani kwotą 300 zł