Kasy fiskalne

Kasa fiskalna nie działa prawidłowo? Nasza firma nie tylko sprzedaje, ale również specjalizuje się w serwisie urządzeń fiskalnych marki Comp S.A.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług komputerowych oraz realizacja zamówień zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, pozwoliły nam zrozumieć, jak ważne są również rozwiązania technologiczne wspomagające handel, usługi i logistykę. Myśląc o klientach biznesowych, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Obecnie zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i serwisem wszystkich urządzeń firmy Comp S.A., w tym kas i drukarek fiskalnych.

Produkty Comp S.A. są najczęściej wybieranym sprzętem fiskalnym w Polsce, dystrybuowanym również zagranicą. Idealnie sprawdza się on zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Właśnie ze względu na ich uniwersalność postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę sprzedażową o kasy i drukarki fiskalne Comp S.A.

Jako że od lat współpracujemy z firmą Comp S.A (dawniej Novitus), możemy śmiało napisać, że wyspecjalizowaliśmy się w kwestii serwisu produkowanych przez nich urządzeń fiskalnych.

Jak działamy?

Preferujemy telefoniczny kontakt z klientem, ponieważ w głównej mierze tworzymy spersonalizowane oferty. Cenimy możliwość bezpośredniej komunikacji z klientem, sądzimy bowiem, że tylko w ten sposób jest szansa pełnego dopasowania zamówienia do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Co więcej, oprócz przyjęcia zamówienia mamy również szansę lepiej się poznać, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – udzielić profesjonalnej porady.

Szukasz urządzenia fiskalnego, które sprosta twoim oczekiwaniom, a jednocześnie będzie miało atrakcyjną cenę? Chcesz zamówić je wraz z możliwością późniejszego serwisu? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, piątek: 9:00 - 13:00
wtorek, czwartek: 16:00 - 20:00

Zapowiadane przez Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów zmiany przepisów nie zostały ostatecznie uchwalone w roku 2017.

 

Nowe Rozporządzenie w sprawie zwolnień ze stosowania kas rejestrujących na 2018 rok, zostało podpisane 27 grudnia i opublikowane w Dzienniku Ustaw. Zgodnie z publikowanym przez nas wcześniej projektem dokumentu, nowe przepisy są w znacznej większości odbiciem regulacji z 2016 roku, które obowiązywały do końca 2017 roku. Pojawiły się jednak nowe grupy, które utracą zwolnienia. Najważniejsze zapisy nowego Rozporządzenia to:

utrzymany limit obrotu na poziomie 20.000 zł,
w zakresie zwolnień przedmiotowych, zaproponowano likwidację zwolnienia dla usług w zakresie wymiany walut, z wyłączeniem usług świadczonych przez banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo - kredytowe, (pozycja 25 załącznika do obecnego rozporządzenia) z uwagi na zgłaszane sygnały dotyczące zaniżania obrotów przez podatników,
w zakresie określenia katalogu czynności, do których nie mają zastosowania żadne tytuły zwolnieniowe, mając na uwadze zgłaszane postulaty w rozporządzeniu zaproponowano objąć obowiązkiem ewidencjonowania przy zastosowaniu kas rejestrujących, bez względu na poziom osiąganych obrotów:
a) usługi kulturalne i rozrywkowe - wyłącznie w zakresie wstępu na przedstawienia cyrkowe,
b) usługi związane z rozrywką i rekreacją - wyłącznie w zakresie wstępu do wesołych miasteczek, parków rozrywki, na dyskoteki, sale taneczne,
c) usługi w zakresie wymiany walut, z wyłączeniem usług świadczonych przez banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo – kredytowe.
w/w czynności zwolnienie ze stosowania kas fiskalnych tracą z dniem 31 marca 2018 roku,
ustawodawca szacuje się, że utrata zwolnienia obejmie około 3,8 tys. podatników.