Kasy fiskalne

Kasa fiskalna nie działa prawidłowo? Nasza firma nie tylko sprzedaje, ale również specjalizuje się w serwisie urządzeń fiskalnych marki Comp S.A.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom klientów. Wieloletnie doświadczenie na rynku usług komputerowych oraz realizacja zamówień zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm, pozwoliły nam zrozumieć, jak ważne są również rozwiązania technologiczne wspomagające handel, usługi i logistykę. Myśląc o klientach biznesowych, postanowiliśmy rozszerzyć swoją ofertę o dodatkowe usługi.

Obecnie zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i serwisem wszystkich urządzeń firmy Comp S.A., w tym kas i drukarek fiskalnych.

Produkty Comp S.A. są najczęściej wybieranym sprzętem fiskalnym w Polsce, dystrybuowanym również zagranicą. Idealnie sprawdza się on zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Właśnie ze względu na ich uniwersalność postanowiliśmy poszerzyć naszą ofertę sprzedażową o kasy i drukarki fiskalne Comp S.A.

Jako że od lat współpracujemy z firmą Comp S.A (dawniej Novitus), możemy śmiało napisać, że wyspecjalizowaliśmy się w kwestii serwisu produkowanych przez nich urządzeń fiskalnych.

Jak działamy?

Preferujemy telefoniczny kontakt z klientem, ponieważ w głównej mierze tworzymy spersonalizowane oferty. Cenimy możliwość bezpośredniej komunikacji z klientem, sądzimy bowiem, że tylko w ten sposób jest szansa pełnego dopasowania zamówienia do indywidualnych potrzeb osoby zamawiającej. Co więcej, oprócz przyjęcia zamówienia mamy również szansę lepiej się poznać, a w razie jakichkolwiek wątpliwości – udzielić profesjonalnej porady.

Szukasz urządzenia fiskalnego, które sprosta twoim oczekiwaniom, a jednocześnie będzie miało atrakcyjną cenę? Chcesz zamówić je wraz z możliwością późniejszego serwisu? Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Skontaktuj się z nami!

tel. 602-63-77-40
e-mail: biuro@skuk.pl

Punkt przyjęć i napraw:
ul. 1-Maja 60
41-200 Sosnowiec

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa, piątek: 9:00 - 13:00
wtorek, czwartek: 16:00 - 20:00